Please upgrade to the new Edge browser, or use Chrome, Firefox or Safari, before continuing. Internet Explorer will not support the best shopping experience on the ADI Digital Branch site after March 12. close button

Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, baseenhed

Brand: Veracity
ADI #:VHW-HWPS-B Model #: VHW-HWPS-B  Name: Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, Base Unit
  • SAFEVIEW™ instantly checks connection power status
  • Full 100Base-TX Ethernet performance
  • Re-use existing coax cable for IP cameras

Similar Products

Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, kameraenhed

Category: Mediekonvertere   Brand: Veracity

NUUO SCB-A10 Digital indgangs- og relæboks med Ethernet-konverter med 10 indgange og 10 relæudgange

Category: Mediekonvertere   Brand: NUUO

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, hylde- eller DIN-skinnemontering

Category: Mediekonvertere   Brand: AXIS Communications

Veracity VHW-HW HIGHWIRE højhastigheds Ethernet over koaksial videokabelmodul

Category: Mediekonvertere   Brand: Veracity

AXIS T8604 T864-seriens mediekonverter-switch med 4 porte og 2 RJ45-porte

Category: Mediekonvertere   Brand: AXIS Communications

ComNet Mini 10/100/1000 Mbps Ethernet-mediekonverter med 100 Fx- og 1000 Fx-understøttelse

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

ComNet FDX60S1BM FDX60 Series, RS232/422/485 Mini Data Transceiver, 1-fiber, Single Mode, 2W og 4W

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

ComNet FDX60S1AM FDX60-serien, RS232/RS422/RS485 minidatatransceiver

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

ComNet FDX60M2M FDX60 Series, RS232/RS422/RS485 Mini Data Transceiver, Multimode, 4 km

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

ComNet FDX60S2M FDX60-serien, RS232/422/485 Mini-datatransceiver, 2-fiber, Single Mode, 2W og 4W

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

Dahua LR1002 T/Mission Accessory Eoc Passive ConveAnmodning om at få tilsendt

Category: Mediekonvertere   Brand: Dahua Technology

NVT Phybridge NV-216A-PV Passiv transceiver til strøm og video

Category: Mediekonvertere   Brand: NVT Phybridge

Veracity HIGHWIRE Powerstar Base-4 4-port Ethernet over Coax baseenhed (VHW-HWPS-B4)

Category: Udsalg   Brand: Veracity

Veracity HIGHWIRE Powerstar Base-8 8-port Ethernet over Coax Base Unit (VHW-HWPS-B8)

Category: Udsalg   Brand: Veracity

Veracity VHW-HWPS-B4-LL HIGHWIRE Powerstar BASE4 LinkLock

Category: Mediekonvertere   Brand: Veracity

Veracity HIGHWIRE Powerstar Duo Ethernet over Coax-kameraenhed med 2-ports PoE-switch (VHW-HWPS-C2)

Category: Udsalg   Brand: Veracity

Veracity VLT-1N-SC100 LIGHTSPAN SC100 mediekonverter (enkelt enhed)

Category: Mediekonvertere   Brand: Veracity

ComNet CNFE2MCPOE/M Mini 10/100 Mbps Ethernet-mediekonveter med PoE

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

ComNet CNFE1M1A/2 10/100 Mbps Ethernet elektrisk til optisk mediekonverter til intern montering, 1-fiber, multimode

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

ComNet CNFE3TX2CXMSE 4G LTE Cellular Gateway, HTTPS-understøttelse til sikker administration

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

AXIS T8606 4-Port Media Converter Switch, Ethernet til optisk fiber, 24VDC, 10/100Mbps

Category: Mediekonvertere   Brand: AXIS Communications

ComNet CNGEMC4+2POEHO/M 6-Port Gigabit Ethernet Media Converter, lille overflademontering, 2 SFP FX, 4TX med 60W PoE+ strøm, 2-kontakt lukning

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

ComNet CNGEMC4+2POE/M 6-Port Gigabit Ethernet Media Converter, lille overflademontering, 2 SFP FX, 4TX med 30W PoE+ strøm, 2-kontakt lukning

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

ComNet CWFE2SCS2 2-Port 10/100 Mbps Ethernet Media Converter, Single Mode, 2-fiber, SC-stik, 1310 nm

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

ComNet CWGE2MC-EU Ethernet-mediekonverter i kommerciel kvalitet, 100/1000 Mbps

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications

ComNet FDX60M1A Rs232/Rs422/Rs485 datatransceiver

Category: Mediekonvertere   Brand: ComNet Communications
close button